První post-Trump obchodní dohodou: USA dostane Katie Hopkins, Velké Británii dostane Miley Cyrus

2560

Může to být skutečně pravda? Může slavné vítězství Brexit vedly nepřímo na jiný důsledek? Jsme opravdu na pokraji ztráty Katie Hopkins do Ameriky? Pokud ano, žijeme v nejvíce ballsed-up after party od smlouvy ve Versailles.

Přesto indikace se zdají jasné. Brexit plus-plus-plus, as Donald Trump tažený jeho pak jedinému možnému vítězství, čerpala některé z největších roztleskávaček Brexit se snažit, aby to ve Spojených státech. Podle Katie předchozích slov na toto téma: „Když Donald Trump vyhraje závod do Bílého domu, jsem se přestěhoval do Ameriky. Odvážné na holé, co si někteří lidé opravdu myslí. „Vzhledem k tomu, že někdo na formálním vítězném projevu Trump se objevilo křičet“ zabít Obamu! „Katie se bude muset sáhnout hluboko pro rázové názory ještě unbared. Ale jsem si jistý, že bude škrábat statečně pryč, dokud ona. Jak ona je rádi poukazují, že má „Holka koule“.

Na jedné straně, Katie provedením jednoho do Ameriky se zdá špatné, protože odliv mozků je obvykle důsledkem útlaku nebo morálního rozhořčení. Pátrání po souměřitelné historická paralela, pokud jde o brain drain, pravděpodobně byste jít na dobu, kdy Justinián vypnutí platonický akademie v Aténách, a filosofové vzali všechny své učení do Persie, zatímco temný středověk nastavena pro Evropu. Zkuste si představit tu něco podobného, ??s výjimkou Katie přičemž svitky tweetů volají migrantům šváby a kdoví co ještě.

Na druhou stranu, musíme akceptovat malé provinční stojaté jako je Velká Británie již nemůže držet Katie talent, a že ona byla vždycky chystá podepsat pro větší klub v určitém okamžiku. USA je zřejmá odpověď. Koneckonců, jediná věc, ukázala tato volba je, že USA skutečně chybí k hlasitým a umírněných hlasů, a Katie by přispělo k řešení tohoto sucho. Za žádných body založené na imigračního systému bys postavit, byla by správný druh imigranta. Kromě toho Trump sám jednou všiml Katie na Twitteru, psaní: „Děkuji respektovat fejetonistou Katie Hopkins DailyMail.com pro její mocné psaní na muslimské problémů ve Velké Británii.“ Erotica, aby paní uším, není pochyb.

Pokud jde o jaké plány má k tomu zbožňující pozornost na sebe, jak se dělá přechod k velkému rybníku, musíme čekat vidět. Její akt může potřebovat trochu místní jemné ladění. Můj pocit je, že bude odejít její neustálé refrén, že tlustí lidé přivést ji zcela na sebe. Katie jednou dal na čtyři kámen za dokument směřující k prokázání druhý bod, i když já bych ji vidět repríza to pro ni nové srdcích, instinkt naznačuje ona bude ne, aby to část jejího úvodního amerického nabídkami.