Nejnovější trend, kde praktičnost nemá místo

4096

Pro likes Kylie Jenner, Gigi Hadid a Rihanna, už je lepší. Ale jak zdlouhavé oděvy jít od lávky na hlavní třídě, může umouněný se vyhnout lemy?

Rihanna v konečné floorsweeper pro Met ples v roce 2015. Fotograf: Justin Lane / EPA
Lauren Cochrane

Móda miluje trend, který nedostal tolik vozík všedního dne. Zadejte floorsweeper: skoro unwearable za deštivého dne, veřejnou dopravou nebo pěšky země. Floorsweeper je přesně to, co popisuje: kalhoty, kabáty nebo šaty, které zamést po podlaze. Vidět? Není zrovna něco, co se promítá do dojíždět průměrného normou je, že ne?

Kylie Jenner floorsweeper
Kylie Jenner pracoval na floorsweeper kabát. Foto: Raymond Hall / GC Images
Tento trend pochází z druhu žen, které žijí v neustálém záři na Instagram poštou, pohybující se z hotelu do vozu s řidičem jen z výstřelu: likes Gigi Chadidových Kylie Jenner a Rihanna. Dodává prvek dramatu, i když porovnané s mikiny a trenéry, které tvoří šatní skříně těchto žen.

Hadid je fanoušek dlouhém plášti, který stezky podél ulice ve smetaně (Varování: neklikejte na tento odkaz, pokud jste v žádném případě elegantní šílence) a těší se monotoning různé odstíny karamelu na kabátu, dlouhé kalhoty a opravdu, vlasy. Jenner je také do toho a nosí dlouhé, dlouhé, dlouhý kabát přes vrchol plodin a roztrhaných džínách. Rihanna pravděpodobně začalo to vše samozřejmě s nejextrémnější floorsweeper všech dob, masivně memeable žlutém provedení Guo Pei nosila na Met ples v roce 2015.

Floorsweeper kabát, Balmain molo

Floorsweeper srst na Balmain lávce pro jaro 2017. Fotograf: Dominique Charriau / WireImage
Mole se k tomuto trendu také to být další arény, kde skutečný život někdy se zdá být velmi daleko. Extra dlouhé kalhoty jsou velká věc v pánské a dámskou: Victoria Beckham nosil na její post-výstavní přídi v září. A dlouhé kabáty byly pozorovány u Balmain a Céline v posledních sezónách.

To vše znamená, že floorsweepers může být v high-street obchody nějaký čas brzy, zaměřený na lidi, kteří se mají dostat používat veřejnou dopravu. Ale jak to přeložit do IRL? Trochu SNIP držet tkaninu z podlahy. Dokonce i Hadid musí držet kabát více ankle- než podlahové délky někdy. OK, takže anklesweeper není zas až tak dramatický, jak floorsweeper ale můžete skutečně nosit jeden chodit po ulici. Bonus.