Klasické chic v sportwear: V této sezoně styl odkládací

5619

Anne Perkins, politický komentátor a vedoucí spisovatel pro Guardian

Vždycky jsem si myslel vážné móda byla asi krásné šaty pro krásné lidi a konal hlavně na stránkách časopisu Vogue. Tento týden jsem si to uvědomil ve skutečnosti spočívá v nejistém území někde mezi uměním a politikou.

Četl rozhovory s oběma vedoucími mladých designérů Demna Gvasalia (z Gruzie) a Gosha Rubchinskiy (z Ruska), který to udělal. Jejich příběhy číst, jako by byly přímo z second hand čas tím, že Světlana Alexievich – kniha o transformaci sovětu na konzumní Rusko, kterou jsem úplně absorbován v tuto chvíli – a jsem uchvácen myšlenkou, že bezprecedentní mírovou dislokaci by se měl odrazit v módě navržený lidmi, kteří žili přes něj. Nikdy obléknout ve zcela stejným způsobem znovu. Ani budu trávit 700 L na jednom z jejich mikiny, ale budu rozumět, že cena je součástí absurditě světa, že designéři se vytváří.

Bývaly doby, kdy jsem si myslel, šaty byly pravděpodobně mnohem důležitější než jídlo. Měl jsem divoký optimismus o transformační síle nové šaty. Také jsem neměl peníze a nebyly zjištěny žádné charitativní obchody, ačkoli tam byly šaty agentur, kde pokud měli štěstí, můžete najít Chanel nebo Dior za zlomek jejich původní ceny. Ale etikety nepatřily v mém světě, a to nenapadlo mě míchat je s vysokou ulici.

Také jsem byl odpad s penězi. My brzy nakupování kariéra skončila s hrozbou soudního řízení, je památně nepříjemného vyjednávání s bankovním manažerem a trvalý přečerpání fobie.

To je moje omluva pro nošení, roky a roky, nejnudnější a nejvíce neviditelné prádlo někdo mohl představit. Ne, že bych stál out: do té doby, v pozdních 80. let jsem pracoval jako reportér v poslanecké sněmovně, a ženské novináři, stejně jako poslankyň, bylo tak neobvyklé, jak se zdálo vhodnější, aby se nepozorovaně než pošilhával na mužskými MPs v koridorech moci které jsme uvažovat jako Reeperbahn.

Zapnutím: Anne v Balenciaga šaty, Gosha Rubchinskiy mikiny, bundy a Vetements Chiara Ferragni boty
Facebook Twitter Pinterest
Anne se přepne do Balenciaga šaty, Gosha Rubchinskiy mikiny, bundy a Vetements Chiara Ferragni boty
Hlavně jsem si koupil silně konzervativní obleky, většinou odněkud jako Jaeger. Občas jsem si mohl dovolit Margaret Howell, a některé z jejích šatů stále visí ve svém šatníku. K uspokojení mými penězi paranoia, chtěl jsem všechno vydrží na věky. Uznávám něco ze sebe v Angely Merkelové známém kalhotový kostým.