Co jsem nosil tento týden: a tepláky vrchol pod kabát

2115

Sportswear integrovat do „inteligentní“ šatníku bylo téma ve stylu, zatímco nyní, a to je dalším logickým krokem
Jess Cartner-Morley
„Poloviční zip tepláková top nosit pod kabátem byla jádro lávce kolekcí zimního“. Fotografie: David Newby pro Guardian

Šetřit na později
Budete mít žádný problém teď, že módní způsob, jak nosit kabát v zimě není jen rozepnutý, ale odpadávat vaše ramena. Způsob, jakým by to mohlo být, když se vrátil domů a pak si uvědomil, v půlce přičemž si kabát, že byste opustili svůj telefon v autě. Nebo pokud jste přijíždějící v opeře a zařídil si norek ukradl zahřát své paže aniž by byly překryty svůj diamantový náhrdelník.

Myslím, že je mi líto, ale – opravdu? Dokonce i podle měřítek módního světa, to je šílenství, a že říká něco. A pokud to nedávalo moc smysl, když to bylo na molu v březnu, nebo nejprve viděn v lesklých časopisů na začátku září, pak to dělá mnohem menší smysl teď, když dáte svůj kabát, protože jste za studena a nikoli modelovat to jako objet d’art.

Existuje alternativa molo schválené vzhled, který vám ušetří od chytání svou smrt letos v zimě. Poloviční zip tepláková top nosit pod kabátem byla jádro lávce kolekcí zimního, a je poslední slovo v praktickém návrhu-vyloučení. Sportswear integrovat do „chytré“ šatníku bylo téma ve stylu, zatímco nyní, a to je dalším logickým krokem k trendu, který začal s nošením trenéry pracovat, a vedl do tepláky na týden módy přední řadě.
Co jsem nosil tento týden: manšestr
Čtěte více
Nebezpečí s tímto pohledem je, že je příliš rozumné, aby okamžitě rozpoznatelné jako je nosit s úmyslem stylu. Pokud jste 23 s ponornou barvené růžové vlasy a sestaveného výběru náušnice, pak to bude na první pohled zřejmé, že se odkazování na molo Burberry a Deutschland 83. Ale pokud jste 43 a normálně vyhlížející pak to může zdát, že jste nosit ji – otřásl – udržovat v teple.

Neexistuje bezporuchový provoz obráceně to, krátký drastické dip-dye práci. Ale můžete posílat módní signály, počínaje tím, že zajistí tepláky top ostrý (vyhrabávat vlnu jste nosila na smrt naposled kotel zlomil se nebude řezat) a ujistěte se, že nátěr je čistý a klasické příkop, peacoat nebo Crombie. Oh, a to zip až těsně před odchodem z domu – ne, aby teplý vzduch dovnitř, ale protože to je vzhled.